Луцьк: розроблять програму для демобілізованих

Спеціальну програму, яка сприятиме адаптації демобілізованих учасників АТО, розроблять у Луцьку.

Про це повідомляє міськрада.

Чиновники зустрілися із представниками громадських організацій атовців. Основною темою обговорення були проблеми реабілітації та оздоровлення демобілізованих бійців, які повертаються на мирну землю і потребують адаптації у соціумі.

Заступник луцького мера Сергій Григоренко заявив про підтримку такої програми. Це планують зробити в рамках розширення існуючої програми Комплексної підтримки бійців АТО, приділивши окрему увагу проблемам демобілізованих. Програму планують розпочати з 1 січня 2017 року.

Тож попередньо погодили основні напрямки цієї програми. Насамперед планують створити окремий підрозділ у департаменті соціальної політики, який займатиметься суто проблемами демобілізованих. Їм надаватимуть юридичну допомогу, окремо вестимуть особові справи, консультуватимуть з усіх важливих питань.

На базі Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги планується створення окремого підрозділу, у якому працюватимуть сімейні лікарі та психологи. Вони надаватимуть допомогу демобілізованим військовослужбовцям за принципом «єдиного вікна».

Залишити відповідь