КП «Ласка» просить 600 тисяч з обласного бюджету

Для термінового будівництва ізолятора для тварин з підозрою на сказ у Луцьку просять виділити кошти з обласного бюджету.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 5 жовтня, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Так, виділити 600 тисяч гривень на будівництво притулку бездомних тварин просили для КП «Ласка».

Директор КП «Ласка» Дана Новарчук розповіла, що з луцького бюджету фінансують заробітну плату працівників підприємства, а КП «Ласка» обслуговує всю область. Йдеться про відлов, стерилізацію та вакцинацію тварин. Щороку залучають грантові кошти або благодійну допомогу на функціонування підприємства. Тож з обласного бюджету просять виділити кошти на будівництво ізолятора для відловлених тварин з підозрою на сказ (їх утримують протягом 14 днів). Власними силами КП «Ласка» побудувати таке приміщення, зі слів керівника, не може.

Голова ОДА Володимир Гунчик зауважив, що не отримував звернень від Луцького міського голови, голів райрад та РДА з проханням створити обласну програму з вилову тварин, які несуть загрозу. Він відзначив, що не знає, де знайти в обласному бюджеті 600 тисяч на будівництво цього приміщення. Та закликав директора КП «Ласка» підготувати проект обласної програми на наступний рік, що передбачав би співфінансування з усіх рівнів бюджетів.

Члени комісії рекомендували директору КП «Ласка» зайнятися розробкою відповідної обласної програми.

Залишити відповідь