Ковель: фірму підозрюють в оборудці при ремонті «Просвіти»

Поліція підозрює посадових осіб приватного підприємства «Ново-Буд» у зловживаннях при ремонті приміщення «Просвіти» у Ковелі.

Про це повідомляє Сучасний сайт міста Ковеля.

Правоохоронці встановили, що відділ культури ковельської мерії замовив у фірми «Ново-Буд» капремонт покрівлі Народного дому «Просвіта». Відповідно до актів виконаних робіт, у червні 2015 року на зарплату працівникам ДП «Ново-Буд» переказали загалом 212,5 тисячі гривень.

Однак, підприємство «Ново-Буд» офіційно прозвітувало, що на заробітну плату «пішло» у другому півріччі 2-15-го загалом трохи більше 15 тисяч гривень.

Розслідування також триває за подібними фактами з ремонту дахів міської гімназії та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Лесі Українки.

У відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань місцезнаходження ДП «Ново-Буд»: Ратнівський район, село Самари, вулиця Радянська, 26. Але директор під час допиту показав, що фактично його фірма знаходиться у Володимирі-Волинському на вулиці Віленська, 15.

Ковельський міськрайонний суд надав дозвіл на проведення позапланової виїзної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності відділу культури виконавчого комітету Ковельської міської ради, що пов’язана з виконанням умов договору підряду з ДП «Ново-Буд». Державна фінансова інспекція у Волинській області також проведе у приватному підприємстві зустрічну звірку.

 

Залишити відповідь