Луцьк: побитий трьома претензій до кривдників не має

Молодий лучанин, якого відлупцювали троє чоловіків, відмовився писати заяву до поліції на своїх кривдників.

Про це повідомляє Волинь24.

Близько 23.00 вчора, 1 жовтня ,небайдужі мешканці будинку № 2 на вулиці Коновальця у Луцьку зателефонували на 102 і повідомили, що у дворі будинку прямо під вікнами троє чоловіків жорстоко б’ють одного. На місце виїхав екіпаж Самооборони.

У сусідньому дворі виявили хлопчину 20 років зі слідами побоїв, а з ним ще одного, який назвався його другом.

Побитий хлопець стверджував, що його ніхто не гамселив, а він просто впав, і ніяких претензій ні до кого не має. Тим часом хтось із самооборонівців помітив, що у “друга” збиті руки та є сліди крові на футболці.

Уже при розпитуванні обох спливла інша версія, нібито хлопці посперечались, хто сильніший та жартома побились і “побитий” знову ж впав і вдарився.

Згодом на місце події підійшов місцевий мешканець, який повідомив, що хлопця били троє і коли сусідка вигукнула у вікно, що викликала поліцію, двоє втікли на автомобілі, а один залишився.

На місце викликали патрульних, які освідували хлопців у наркодиспансері та доставили учасників конфлікту у Луцький відділ поліції.

У потерпілого виявили 1,94 проміле алкоголю, а у “друга” – 2,02.

Потерпілий від написання заяви відмовився.

Поліцейські на обох склали протоколи за статтею 178 КУпАП (поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль), а на друга ще й статтею 173 КУпАП за дрібне хуліганство.

Від надання медичної допомоги “потерпілий” відмовився.

Залишити відповідь