Ковельських хабарників випустили під заставу

Хабарники з Ковельського сервісного центру МВС вийшли на волю під заставу.

Відповідні ухвали прийняв Шевченківський районний суд Львова з участю державного обвинувачення – відділу військової прокуратури Західного регіону України, – повідомляє Kowel.com.ua.

Нагадаємо, що у вересні прокурор відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях слідчого відділу військової прокуратури Василь Шимко звернувся до суду з клопотаннями про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою стосовно двох підозрюваних – начальника Ковельського територіального сервісного центру МВС України у Волинській області Віталія Новікова та провідного спеціаліста-адміністратора центру Петра Зейка.

В обґрунтуванні клопотань прокурор послався на те, що слідчі здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні від 23 травня 2016 року за підозрою Віталія Новікова та Петра Зейка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (Одержання хабара в особливо великому розмірі), що карається позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Віталій Новіков впродовж липня-вересня 2016 року створював умови для вимагання та подальшого одержання неправомірної вигоди від громадянина у розмірі 2500 гривень за сприяння у безперешкодній та пришвидшеній процедурі перереєстрації двох транспортних засобів. Останній погодився та 14 вересня близько 16 години, перебуваючи у службовому кабінеті Віталія Новікова, передав йому всю суму коштів. Того ж дня отримані гроші у повному обсязі виявлені та вилучені під час обшуку, а самого начальника центру було викрито та затримано працівниками правоохоронних органів.

Петро Зейко «погорів» у той же день трохи раніше – близько 12 години, отримавши хабар в сумі 1500 грн. за сприяння в безперешкодній здачі у територіальному сервісному центрі МВС екзамену з теорії та практики водіння транспортного засобу.

Залишити відповідь