Луцькі рятувальники провели протипожежні навчання

 

22 вересня у Луцьку відбулись тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та рятування людей у Волинській Православній Богословській Академії, що на вулиці Градний узвіз.

За легендою, внаслідок пожежі вогнем були пошкоджені декілька приміщень, черговий персонал вжив заходів для гасіння полум’я вогнегасниками та організував евакуацію студентів Академії, але двоє з них зазнали отруєння і не могли самотужки вийти на вулицю, – повідомляють у прес-службі волинських рятувальників.

Чергові варти частини спеціальної пожежної техніки та державної пожежно-рятувальної частини №1 м. Луцька для порятунку людей із умовно задимлених приміщень застосували апарати на стисненому повітрі та піднялись на 4-й поверх по автодрабині. Пожежні стволи були подані на гасіння також і по сходовій клітці в складі ланок газодимозахисної служби.

Всього до навчань залучались 5 одиниць спеціальної пожежно-рятувальної техніки та понад 20 рятувальників, всі завдання були виконані в найкоротших строк із суворим дотримання вимог техніки безпеки.

Для студентів навчального закладу рятувальники провели лекцію з питань безпеки життєдіяльності та порядку використання вогнегасників та дій на випадок надзвичайних ситуацій.

 

Залишити відповідь