Краса і сила в Луцьку: зважування учасників Кубку з єдиноборств

У Луцьку учасники Кубка України зі змішаних єдиноборств ММА пройшли етап зважування.

Важили спортсменів 23 вересня.

Кубок України зі змішаних єдиноборств збирає щорічно майже 400 учасників, тож завжди змагання за кубок чи чемпіонські звання відбувалися у Києві або Харкові. Проте цьогоріч Федерація змішаних єдиноборств України спільно із Міністерством молоді та спорту вирішили провести один з наймасовіших заходів цього виду спорту в Луцьку.

У змаганнях візьмуть участь майже 250 спортсменів та спорстменок віком старше 18-ти років у декількох вагових категоріях. Серед чоловіків спортсмени змагатимуться у восьми вагових категоріях – від 55 кг, від 60 кг, від 65, 8кг, від 70кг, від 77кг, від 84 кг та+93 кг. У фіналі відбудеться 8 поєдинків –3 серед жінок та 5 серед чоловіків

Серед учасників змагань є бійці, які виступають на професійному ринзі. До Луцька приїхали представники усіх областей України, окрім Луганської. Від Волині у змаганнях візьме участь 9 бійців.

Переможець змагань отримає звання майстра спорту, срібний та бронзовий призери – звання кандидатів у майстри спорту.

Організовують змагання Федерація змішаних єдиноборств ММА України, Волинський обласний відокремлений підрозділ ГО “Федерації змішаних єдиноборств ММА України” за підтримки дирекції ТРЦ “ПортCity”.

“Завжди сподіваємося на перемогу та те, що хлопці себе гарно покажуть”, – розповів старший тренер спортивного клубу “Воїн” Андрій Зінчук. За його словами, волиняни не встигли провести тренувальні збори, тож тренери готували кожного спортсмена окремо.

Стартують бої 24 вересня о 10:00 на майданчику “Арени розваг “GENERATOR CITY” на 2-му поверсі торговельно-розважального центу “ПортCity”. У програмі передбачені вокальні виступи та виступи танцювальних колективів. Судитимуть змагання представники різних областей, які приїхали спільно із командами. Фінальні бої стартують після 18-ої години.

Залишити відповідь