Кримінальну справу луцьких живодерів передали на контроль Шпиги

У Луцьку молоді люди зібралися під стінами міського відділу поліції, щоб привернути увагу до справи з живодерами.

Захід відбувся 21 вересня о 12:30.

Близько 50 людей, серед яких були активісти Цивільного Корпусу «АЗОВ» Волині, студенти та небайдужі волиняни.

До активістів вийшов начальник луцького міськвідділу поліції Олег Кічук. Посадовець розповів, що справу щодо затриманого 20-річного лучанина Юрія Гнатюка можуть перекваліфікувати з частини першої на частину другу статті 299 Кримінального Кодексу України.

Нагадаємо, що хлопець у минулому вже притягувався до кримінальної відповідальності за статтею 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України умовно.

Також правоохоронець наголосив, що інцидент набув гучного резонансу, тож справу передали на контроль начальнику ГУНП у Волинській області Петра Шпиги.

Активіст ЦК «АЗОВ» Волині Владислав Захарчук розповів деталі затримання Юрія Гнатюка. За його словами, операція тривала близько трьох годин, хлопець намагався втекти, але його затримали та передали екіпажу патрульних поліцейських.

Доля кота зі скандального відео залишається невизначеною, але достовірно відомо – він живий.

Нагадаємо, що 19 вересня у мережі опублікували відео, як Юрій Гнатюк та 18-річна переселенка з Луганська Любов Таропіна засовували кошеня у ввімкнену електричну духовку, пральну машинку, морозильну камеру та скинули його з балкону.

 

1 коментар

  1. Свідок сказав:

    Всю роботу провели одні люди. Знайшли людей, їх імена і фамілії, знайшли адреси проживання, знайшли де навчаються. Приїхали до навчального центру, приїхали в поліцію подати заяву про злочин. А азов назбирав масовку після затримання. І тепер всю працю на піар свій використовує.

Залишити відповідь