Луцьк: чиновник судиться із міським головою

Заступник начальника управління містобудування та архітектури Луцькради Ярослав Матвіїв звернувся до суду із цивільним позовом до луцького міського голови Микола Романюка.

Мова йде про те, що Ярослав Матвіїв на одній із нарад розкритикував роботу муніципальної поліції щодо неправомірного знесення одного із кіосків. Головна муніципалка сприйняла це як образу і поскаржилася на головного художника міському голові, ‒ йдеться в сюжеті ТРК Аверс.

Романюк наклав на Матвіїва дисциплінарне стягнення. Останній цього не стерпів та звернувся до суду із цивільним позовом до Миколи Романюка, щоб оскаржити догану.

Інтереси міського голови представляє юрист департаменту муніципальної поліції, яка, до слова, категорично заперечувала проти відеофіксації судового процесу і відмовилася спілкуватися із журналістами. Під час засідання вона обґрунтувала догану, виписану Ярославу Матвіїву, не лише його неетичною поведінкою, а й непрофесійністю.

Такі закиди здивували та образили Матвіїва. «Дуже неприємно, коли тебе звинувачують в непрофесіоналізмі», ‒ зазначив він.

Залишити відповідь