Через Луцьк їдуть потяги з корисними копалинами з Росії

У Луцьку стоять російські вагони, наванатажені вугіллям.

Про це інформує ВолиньPost.

Так, 11 вересня в Луцьку напроти залізничного вокзалу стояв вантажний потяг із російським маркуванням, завантажений вугіллям. Таку інформацію журналістам повідомили читачі сайту.

Зокрема, на коліях стояли товарні вагони із написами “Дальневосточная грузовая компания”.

original-original_1 original-original_2

На наш запит в Регіональній філії “Львівської залізниці” повідомили, що власниками зазначених вагонів є АО “ТЛС” та ООО “Рейл 1520”, вагони належать Російській Федерації.

На запитання, якими нормативно-правовими документами регулюються такі відносини, пояснили, що Україна є учасником Угоди про міжнародне залізничне вантажне сполучення, яка діє з 01.12.1951 року. Крім цього, Україна як учасник Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД керується Правилами експлуатації, пономерного обліку та розрахунків за використання вантажних вагонів власності інших держав. В цьому випадку ПАТ “Укрзалізниця” є транзитним перевізником і керується вказаною Угодою та Правилами.

Зазначені вагони завантажені на станції Стойленська Російської залізниці гематитом (концентратом залізорудним). Прямують у Польщу через станцію Ізов. Вагони надійшли через прикордонний перехід станції Тополі, регіональної філії “Південна залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”.

original-001tif

Залишити відповідь