Обійми, змагання та гарний настрій: у Луцьку святкують «Татофест»

Центр Луцька заполонив дитячий сміх та гарний настрій: у Центральному парку відбувається грандіозне сімейне дійство «Татофест», де діти разом із батьками можуть добре відпочити та взяти участь у цікавих квестах.

Родинне свято відбувається 18 вересня.

«Я хочу сказати татові, що  він у мене найкращий тато у світі, і хочу подякувати, що він у мене такий… Я хочу, щоб тато був щасливий і радий дуже, і щоб ми його не сварили», – такими словами вітали діти своїх батьків під час «Татофесту». Центральний парк заполонили сотні дітей разом із батьками. Із задоволенням відвідали свято, приурочене до Дня батька, і мами. Вони із зацікавленням спостерігали за змаганнями та вболівали за своїх чоловіків та дітей.

Для учасників фестивалю організатори передбачили безліч розваг. Біля ходу у парк відбувалися змагання із перетягування автомобіля. «Супертати» мали протягти автівку вагою майже дві тонни швидше за своїх суперників. Помірятися силам назбиралося майже півсотні учасників, яких активно підтримували діти. На переможців чекатиме візит до зоопарку. Діти настільки активно та голосно підтримували своїх батьків, що забава зібрала й чимало охочих поспостерігати за їх азартом.

Разом із батьками діти брали участь у татоквесті. У парку розташували п’ять точок, у кожній із яких на команду із тата та дитини чи дітей чекало інше завдання. На першому пункті треба було із зав’язаними очима пройти по маршруту,  на другому на учасників чекав дартс із кульками із водою. Далі учасники бігли складати вежу із дерев’яних брусків, а після цього вирушали розгадувати ребуси. Фінальним етапом стало перенесення цукерок за допомогою прищепок.

Протягом дня у конкурсах взяли участь декілька десятків команд-родин, а переможців оголосили після 18:00.

Діти та батьки мали можливість відвідати багато цікавих локацій. До прикладу, в одній із них тати виготовляли гарні бантики для своїх дочок. Під кронами дерев організували міні-поле для футболу, а трохи далі – імпровізований ресторанчик, де батьки із задоволенням спілкувалися із дітьми.

Підготували організатори й конкурси, аби перевірити пам’ять татів. Чоловіки отримували список питань, що стосувалися їхніх дітей: коли день народження, із якою вагою на світ з’явилося їхнє чадо та коли з’явився перший зуб. Не всім татам відразу вдалося згадати деталі, тож на допомогу тут приходили дружини.

Чи не найбільше дітей зібралося перед входом у парк, де пускали мильні бульбашки. Діти із радістю бігали, ловили їх, а дехто навіть з допомогою спеціального апарату спробував створити кульки неймовірного розміру.

«Бувають випадки, що сім’ї розходяться, діти залишаються самі, наодинці з мамою, і лише у рідкісних випадках залишаються із татом. Дитина завжди у ситуації, коли розлучилися тато і мама, винуватить себе… Зробіть усе можливе, щоб зберегти свою і сім’ю і щоб вона залишилася міцною», – сказав один з організаторів дійства Володимир Редкач. Тож головною метою дійства, окрім гарного відпочинку, було й пропагування традиційних сімейних цінностей.

Нагадаємо, 17 вересня в рамках “Татофесту” у Луцьку відбувся велопробіг.

Залишити відповідь