У Луцьку влаштували власний «Октоберфест»

Поки в Мюнхені увесь світ п’є галони пива та їсть тонни ковбасок, у Луцьку стартував свій Октоберфест.

17 вересня у броварні «Карабас-Барабас» стартував пивний фестиваль, – пише Волинський інформаційний портал.

Із 17 вересня до 1 жовтня у броварні триває «Октоберфест по-крабасівськи».

«Ми вирішили організувати Октоберфест, оскільки ми є послідовниками німецьких традицій пивоваріння у Луцьку. Тож ми робимо фестиваль по-карабасівськи, на наш манер. Цей захід проходить уже третій рік поспіль. Ми його відкриваємо великим концертом, розважальною програмою. Ідей, як завжди, багато», – розповів адміністратор броварні «Карабас-Барабас» Віталій Дмитрук.

Стартувало свято з веселих розваг та конкурсів. Так, чоловіки змгалися у витривалості, тримаючи келихи пива на витягнутих руках. Для тих, кому таке завдання здалося занадто простим, ведучі не дали розслабитися. Вони жартували та смішили учасників, аби тим було важче тримати рівновагу.

Чоловіки-любителі пива мали змогу виміряти свої животи. Власник найбільшого пивного чевця отримував келих пінного напою. Жінки ж змагалися за хмільний напій розміром декольте.

Ажіотаж серед присутніх викликав конкурс, у якому учасники уявляли себе гусеницею: на швидкість повзали барною стійою і цілували бокал із пивом. А в конкурсі «Спраглий котик» дівчата хлебтали пиво по-котячому.

Окрім конурсів, відвідувачів «Карабасу» потішили дискотекою. Київський кавер-гурт «Жуліки» запалював танцпол улюбленими композиціями: від всевітньо відомих пісень Muse та BlackEyedPeace до «Червоної рути» та «Маршрутки» Скрябіна.

Та головне на Октоберфесті, звісно, – пиво. Окрім того, що броварня підготувала спеціальне фестивальне меню з різними видами хмільного напою та смачними закусками, то ще й презентувала нове пиво власного виробництва – карабасівське бельгійське пшеничне.

«Ми презентуємо наше пиво, яке вже продаємо. Це «Карабас-Барабас пшеничне». Воно зварене за бельгійською рецептурою: пшеничне, нефільтроване. Воно справді дуже смачне, густе і неординарне. Це крафтове пиво, яке вариться тільки в нас», – поділився адміністратор закладу.

Тож усіх поціновувачів пива кличуть у «Карабас-Барабас» дегустувати хмільний напій та розважатися.

«Фестиваль буде тривати паралельно з Октоберфестом у Мюнхені. Там він закривається 3 жовтня, в понеділок, ми ж його будемо закривати 1 жовтня, в суботу. На зариття ми плануємо концерт гурту АлкоTunes, будемо розігрувати одним призом тридцять літрів пива, і так само буде величезна програма з конкурсами та розіграшами», – анонсував Віталій Дмитрук.

Залишити відповідь