Волинь: хочуть врятувати 7-річну дівчинку з вадою мозку

7-річній Улянці Кривич збирають гроші на лікування. У Дитини – вроджена вада головного мозку.

Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.

Страшний діагноз дитині поставили ще у 7 місяців.

Від самого народження сім’я Уляни бореться, щоб полегшити їй життя. Протягом 7-ми років Уляна відвідує Центр реабілітації дітей-інвалідів у Луцьку та проходить курси лікування, призначені лікарем-невропатологом. Батьки вирішили звернутися і до закордонних лікарів, дівчинці зголосилися допомогти в Китаї. Приблизно за півтора місяця у пекінській клініці Улянка самостійно зробила перші кроки.

«Після народження другої донечки в сім’ї поїздки до Китаю на лікування довелося відкласти, але надія на позитивні зміни в стані донечки стимулює», – розповідає мама дівчинки Світлана Кривич.

Нещодавно родичі Улянки дізналась, що до Луцька приїзджають спеціалісти ПП «Центр стимуляції мозку» з Києва. Вартість консультації та курсу реабілітації становить 23 240 гривень.

«Ми якраз проходимо перший курс, завдяки нашим зусиллям та допомоги небайдужих людей. Через два місяці потрібно пройти другий курс реабілітації, коштів, на жаль, таких не маємо. Працюючим в нашій сім’ї є лише чоловік, адже я доглядаю за двома дітьми: старша Уляна є дитиною-інвалідом та Яною – 1 рік 8 місяців. Взимку 2016 року раптово померла моя мама, яка була мені підтримкою у всьому. Ситуація склалась безвихідною на сьогодні. Дуже хочу, щоб моя старша донечка Уляна мала змогу заговорити, навчитись обслуговувати сама себе. І саме це мене спонукає рухатись далі, незважаючи ні на що», – розповіла жінка.

Допомогти хворій дівчинці можна переказавши гроші на картку Приватбанку: 4149497851039646. Деталі за номерами: +38 050 716 63 41 – мама Світлана, +38 050 967 96 76 – волонтер Алла.

Залишити відповідь