Ковель: стартував чемпіонат з боксу серед жінок

У Ковелі розпочався чемпіонат України з боксу серед жінок.

Про це інформують у прес-службі міської ради.

Учора, 14 вересня, у спортивному залі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича стартував чемпіонат України з боксу серед жінок.

Участь у змаганні брали  50 спортсменок з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської області та команда з Києва.

На урочистому відкритті заступник міського голови Ігор Прокопів побажав успіхів на рингу та привітав  гордість міста, єдину з нашої країни учасницю Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро з боксу серед жінок, ковельчанку Тетяну Коб.

Перемог, вдалих виступів, досвіду також учасницям побажали старший тренер  національної збірної команди України з боксу Юрій Шевчук, представник благодійного фонду Степана Івахіва  «Патріоти Волині» Павло Самолюк.

Перед поєдинками заспівала солістка студії естрадного співу «Надія», а також виступили учасники ансамблю народного танцю «Барвінок».

Змагання триватиме упродовж чотирьох днів. Боксерки боротимуться у 10 вагових категоріях. Серед учасників – заслужений майстер спорту Тетяна Коб, 4 майстри спорту міжнародного класу, 14 майстрів спорту, 25 кандидатів у майстри спорту та 6 першорозрядників.

Турнір судитимуть 28 суддів з усієї України. Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Петро Дяченко з Вінниці.

Залишити відповідь