Ізраїльські волонтери допомогли дітям загиблих воїнів

Волонтери з Ізраїлю передали допомогу дітям загиблих волинських військових.

Про це йдеться у спільноті «Меценати для солдата» у Facebook.

Так, активісти спільноти «Israeli Friends of Ukraine» передали на Волинь подарунки, канцелярські набори для школи, медпрепарати та гуманітарку.

«Спільними зусиллями ізраїльської діаспори нам вдалось ощасливили 30 малят з 11 регіонів Волині, батьки котрих віддали своє життя на війні. Ми передали для них канцелярські подарунки до школи від друзів з Ізраїлю. У зв’язку з наближенням школи – закупляти речі є обов’язковою потребою для кожної матусі – і ця справа геть не з дешевих! Більше половини ми роздали безпосередньо в руки діткам та матерям з 7 районів під час зустрічей у Луцьку, Володимирі-Волинському та Ковелі. Решту пакуночків з канц.товарами МдС доправив Новою Поштою по всій області завдяки сприянню Тетяна Должко – щиро вдячні, Таню!

Медпрепарати МдС передав головному лікарю Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни Масікова Тетяна.

Гуманітарка та різні дитячі дарунки, що були у Луцьку ми вже пороздавали, залишились 2 ящики у Володимирі (це місто, в якому дислокується героїчна 51/14 бригада), місцеві волонтери згодом теж роздадуть усім бажаючим, дякуємо Ольга Жигунова!» – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь