У Луцьку в студенти посвятили «новачків»

Благословення, хода центром міста та угода про співпрацю першокурсників польського та волинського університетів: першокурсники найстарішого вишу Волині – Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки прийняли посвяту в студенти.

Урочистості з нагоди нового навчального року відбулися 8 вересня поблизу головного корпусу Східноєвропейського національного університету та на стадіоні СНУ, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Першокурсників та магістрів на успіхи у навчанні благословив митрополит Луцький та Волинський Михаїл. Він зазначив, що першокурсники є справжніми патріотами держави та української освіти. Він закликав на студентів Боже благословення та побажав, аби їхній надихнув їх на отримання глибоких знань, що допоможуть їм відбутися як особистостям та розбудувати незалежну Україну.

Після молитви студенти поклали квіти до пам’ятників знаковим людям в історії України, а велелюдна урочиста хода представників усіх факультетів та інститутів вишу вирушила від головного корпусу університету проспектом Волі та вулицею Винниченка до стадіону СНУ.

Перед посвятою хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв. Обітницю студента СНУ імені Лесі Українки зачитав студент першого курсу факультету інформаційних систем, фізики та математики Юрій Федонюк. Першокурсники присягли на вірність у навчанні і праці своїй альма-матер, рідній Волині та українському народу.

З вітаннями до студентів найстарішого вишу Волині зверталися також голова ОДА Володимир Гунчик та Луцький міський голова Микола Романюк, а також ректор Люблінського католицького університету імені Івана Павла II Антоні Дембінський.

Ігор Коцан вручив нагрудний знак та подяку колективу Люблінського католицького університету, а також владиці Михаїлу.

Завершили урочистості з нагоди початку нового навчального неба, випустивши сині та жовті повітряні кульки у небо.

Залишити відповідь