Луцьк: дітям заборонили вхід на поле, яке облаштував фонд Палиці

Біля школи № 18 з футбольного поля, яке облаштував фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» , повиганяли дітей.

Про це під час засідання інтерактивного прес-клубу на тему «Спорт – запорука здоров’я чи тільки слави?» розповіла лучанка, зателефонувавши на гарячу лінію, – пише Район.Луцьк.

Жінка зазначила, що нещодавно у позаурочний час діти хотіли пограти на футбольному полі, що поруч школи № 18, проте керівництво навчального закладу повиганяло їх.

Лучанка запитала, чому діти не можуть займатися на цих полях, в той час, коли для «обраних», наприклад, для спонсорів школи вони завжди відкриті.

Виконавчий директор благодійного фонду Ігоря Палиці – «Тільки разом» Орест Маховськийзазначив, що після облаштування полів їх передають на баланс управління освіти.

«Пропоную вам разом з матерями, діти яких хочуть грати на полі у позаурочний час, написати лист керівництву школи, щоб їм виділили певні години», – порадив він.

Тим часом відомий футбольний тренер Віталій Кварцяний зазначив, що на дитячих полях грають податківці, СБУ, правоохоронці. І все це за гроші:

«Треба заборонити робити бізнес на цих площадках», – каже Кварцяний.

2 коментарі

  1. Орест сказав:

    Про будь-які випадки неаргументованої відмови директорів шкіл на письмові звернення батьків дітей, які хочуть грати в улюблений футбол, волейбол чи просто позайматися на майданчику, прошу інформувати Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” тел. 782208 або писати лист на емейл

  2. Олександр сказав:

    Правильно зробили. Майданчик облаштували, укомплектували, стоять урни для сміття, чистота та порядок і за цим наглядають. Ви думаєте що це все задарма? Подивіться на майданчики, які не облаштовані. Абонемент коштує 90 грн. на місяць. і можна займатись щодня і будь які години.

Залишити відповідь