Про які закриті засідання Волинської облради йдеться? – депутат

Депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський вважає проект рішення, за яким особа, яка має намір бути присутньою на пленарному засіданні обласної ради, повинна буде за два дні, що передують сесії, подати відповідну заяву, непотрібним.

Про це він написав у Facebook.

Публікуємо його допис без змін і правок:

 

Якщо це робиться з міркувань безпеки, то в запропонованому документі не видно заходів, які можуть її посилити…

Для чого затверджувати окремий порядок доступу до сесійної зали, коли є діючі правила охорони адміністративного будинку Волинської обласної ради, в яких регламентовано допуск відвідувачів до приміщення, а на вході до адмінбудинку та кабінетів керівництва обласної ради діють пости охорони?

То яка ж мета проекту? Зарегулювати, ускладнити доступ до сесійної зали тих, хто нас обирав? Пропускати через сито всіх, хто має бажання і право згідно закону бути присутнім, отримувати їх персональні дані, місце роботи, рід занять, мету перебування і інші речі…? Ще тільки адресу і віросповідання забули прописати…

Для чого все це? Можливо депутати бояться пропускати на пленарні засідання і спілкуватись зі своїми виборцями, які не погоджуються із деякими пропонованими їх обранцями рішеннями? Мені особисто такий механізм захисту від волинян не потрібен! Я ціную думку кожної людини навіть, якщо ця думка суперечить моїй. У відкритих дискусіях народжується істина.

На пленарні засідання до нас приходили митники, працівники ПТУ області, батьки загиблих воїнів АТО, працівники Ковельської залізничної лікарні, громадскі активісти і інші люди, вимагаючи чи то заміни керівництва, чи то зарплат, тобто з наболілими питаннями, які не в змозі вирішити самотужки на місцях. Люди вбачають в обласній раді інсттитуцію, яка може їм допомогти. Кому ж ще вирішувати проблеми народу, який нас і делегував до рад, як не нам – депутатам, а ми хочемо від них відгородитись.

Ще кілька слів щодо самого проекту порядку. Про які закриті засідання Волинської обласної ради йдеться в першому розділі? Такі регламентом обласної ради не передбачені. Що це за особи, уповноважені здійснювати допуск відвідувачів на сесію обласної ради, про що зазначено в другому розділі і ким вони уповноважені? Яким приладом буде визначатись що «відвідувач перебуває у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння»?

Хто і за якими ознаками оцінюватиме, що «поведінка відвідувача дозволяє з великою вірогідністю твердити про його намір здійснити діяння, яке загрожує безпеці осіб, які перебувають у адміністративній будівлі обласної ради або перешкоджати проведенню засідань обласної ради»? І що тепер перед сесійною залою всіх будуть обшукувати на предмет наявності вогнепальної зброї, засобів самозахисту сльозогінної та дратівливої дії? А що відноситься, в розумінні автора до колючо-ріжучих предметів?

І таких нісенітниць в цьому папері, за який пропонується депутатам голосувати безліч. Це що, нас спеціально виставляють на посьміховисько? Сумно.

Наприкінці хочу нагадати, що команда «САМОПОМОЧІ» на Волині йшла на вибори із тезою: «Влада повинна бути відкритою!» і я, як депутат, буду все для цього робити, а щодо цього проекту рішення, то вважаю його недоречним і пропоную своїм колегам не підтримувати його».

Залишити відповідь