Луцьк: родини Героїв отримали сертифікати на покупки

Активісти волонтерського проекту “Меценати для солдата” вручили дітям загиблих воїнів із Луцького району сертифікати на покупки в мережі супермаркетів “Наш Край”.

Святкове вручення відбулося в п’ятницю, 2 вересня.

В рамках волонтерського проекту “Меценати для солдата” волинські діти загиблих та зниклих безвісти воїнів отримали сертифікати на 500 гривень. Сертифікати діють у 25 магазинах мережі “Наш Край”, які розташовані у 14-ти населених пунктах Волині.

На святкове вручення прийшли майже усі родини загиблих Луцького району. До дітей з інших районів волонтери обіцяють завітати незабаром.

Розпочали церемонію із хвилини мовчання за всіма захисниками, які загинули в українсько-російській війні.

Куратор проекту Руслан Теліпський зазначив, що сертифікати отримають усі діти загиблих із Волинської області. Також подякував усім за той неоціненний вклад їхніх чоловіків, батьків та синів, які поклали своє життя за Україну.

Присутні подякували волонтерському проекту за те, що вони опікуються сім’ями загиблих.  Одна із активісток проекту, школярка подарувала усім присутнім пісню.

Вручення сертифікатів закінчилося екскурсією у магазин “Наш Край”, де декілька сімей скориталися сертифікатами на покупки.

 

Залишити відповідь