У Луцьку міськраду прийшли люди. Просять узаконити 90 гаражів

У Луцьку мешканці вулиць Гірної та Рогової прийшли на сесію міськради, аби просити узаконити майже дев’яносто гаражів.

Це відбулося 31 серпня під час сесії Луцькради.

Відтак вимоги людей у запиті озвучив депутат Сергій Савчук. За його словами, більшість власників гаражів військові пенсіонери. Ділянки колись виділяло військове командування, та виявилося, що підстав на утримання там гаражів нема, адже ділянки не перебувають ні у власності, ні в оренді. Тож він просив знайти шляхи та легалізувати ці будівлі.

Мер Микола Романюк сказав, що знає про цю ситуацію. Мовляв, фактично приватизовано 2 гектари землі у місті. Його заступник Тарас Яковлев додав, що усі гаражі встановлені незаконно, проте до знаходження консенсусу їх ніхто не знесе.

Представник військових пенсіонерів Микола Назарчук розповів, що гаражі стоять вже 40 років. «Ми протягом декількох років зверталися, щоб їх узаконити, а нам кажуть – стоять, то хай стоять», – сказав Назарчук.

Люди не розуміють цілі знесення гаражів, адже там буде просто пустир. Вони кажуть, що готові платити оренду, аби тільки гаражі не знесли.

Натомість депутат Олександр Кравченко додав, що отримав із міськради відповідь, що якщо до 1 вересня гаражів не легалізують, то їх знесуть. Проте Романюк знову порадив жителям Гірної та Рогової не хвилюватися. «До знаходження консенсусу та спільного рішення ніхто гаражів зносити не буде», – запевнив міський голова.

Залишити відповідь