У Луцьку землю дають тільки родинам загиблих бійців, – мер

Наразі на території Луцька земельні ділянки виділяють лише родинам загиблих військовослужбовців.

Про це у соціальній мережі Facebook написав луцький мер Микола Романюк.

За даними Луцького об’єднаного міського військового комісаріату, в облцентрі зареєстровано 686 учасників бойових дій, які демобілізувались. У цю цифру не враховані службовці Національної гвардії України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та інших спеціальних підрозділів, які виконували завдання у зоні АТО.

Наразі в Луцьку вже надійшло 1099 звернень громадян про виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, у тому числі і повторні звернення.

Згідно з інформацією Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, на сьогодні лучани – учасники бойових дій та родини загиблих учасників АТО вже отримали 675 земельних ділянок. Із них, 403 ділянки виділені Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області, а 272 — селищними радами. Найбільше земельних ділянок виділено на території Луцького, Ківерцівського та Шацького районів.

«Станом на сьогодні, на території Луцька земельні ділянки виділяються лише родинам загиблих учасників АТО. Вивчається питання виділення земельних ділянок учасникам бойових дій на території Рокинівської селищної ради (в перспективі 180 ділянок) та Баївської сільської ради (орієнтовно до 270 ділянок)», – зазначив Романюк.

Залишити відповідь