Нововолинськ: пішоходи провчили нахабу-водія

У Нововолинську люди власноруч зупиняли автомобілі, які намагалися проїхати вулицею, по якій заборонений рух транспорту.

Так, 28-го серпня на День шахтаря у Нововолинську активні громадяни міста заблокували автомобілі водіїв, які порушили ПДР, виїхавши на ділянку дороги, де рух заборонено, – пише БУГ.

Під час святкування Дня шахтаря на проспекті Дружби, де заборонено рух транспорту у святкові дні, з вулиці Святого Володимира виїхало авто, тим самим порушуючи правила дорожнього руху та ігноруючи знак, встановлений при в’їзді на проспект.

Нахабного водія став стримувати велосипедист, повільно рухаючись попереду автівки і не дозволяючи йому їхати швидко, адже на дорозі в цей час перебувало багато жителів міста. Активні громадяни заблокували автомобіль і не пропустили далі.

Свідки інциденту викликали поліцію, проте правоохоронці так і не прибули. Працівники Нововолинського відділку поліції, які саме в той час спостерігали за дотриманням громадського порядку неподалік, повідомили, що контролюють тільки визначену частину дороги.

Тому свідомим мешканцям міста довелося таким самим чином вгамовувати й інших водіїв, які ігнорували ПДР.

2 коментарі

  1. pembo сказав:

    цим хлопцям на велосипедах просто завидно що інші мають автомобілі, на відео чітко видно провокації велосипедистів. Дати вам по затилках хлопці і додому а то немаєте чим зайнятись

  2. Ю сказав:

    По затилкам тим автоандонам тра давати. Знаки для кого ставлять? А хлопці правильно роблять

Залишити відповідь