Луцьк: показали скандальний паркан за 400 тисяч

У КП «Ласка» нарешті добудували скандальний паркан вартістю 400 тисяч гривень.

Про це пише «Волинь24» з посиланням на директора комунального підприємства Богдану Новарчук.

Жінка зазначила, що паркан навколо підприємства зводило підприємство «Форест Україна» та приватний підприємець Сергій Кундеус. Першим пристало на пропозицію ПП «Форест Україна», яке повинно було завершити всі роботи ще до 29 квітня, втім не впоралось. Тож згодом «Ласка» заключила договір з Сергієм Кундеусом, який зобов’язався добудувати паркан до кінця липня.

Богдана Новарчук каже, що підприємець впорався із поставленим завданням і завершив усі роботи вчасно.

Очільниця КП також запевняє, що наразі будівництво цього паркану коштує 700 тисяч гривень, втім підприємці погодились звести загорожу за обіцяні 400 тисяч. Кожен з них отримав близько 200 тисяч гривень.

Зараз, зі слів посадовиці, завершуються дрібні роботи, непередбачені проектом.

Також за власні кошти «Ласка» вирішила збільшити висоту паркану з допомогою металевих пластин в місцях, де підприємство межує з житловими будинками. Це мовляв допоможе підвищити його звукоізоляційну здатність. Збільшення висоти паркану коштувало підприємству приблизно 18-20 тисяч гривень. Також в майбутньому тут планують висадити туї.

2 коментарі

  1. Alex Ustas сказав:

    Автор соси мой XУЙ, болшой приболшой. Это что бы гои не заглядывали куда не надо. Раб должен знать свое место…!!!

  2. цинік сказав:

    Вартість паркану: 509 м/довжину плити*на ціну+ робота -це максимум 200 тисяч. От скажіть,чому в нас депутати лопухи дозволяють цей розвод за наші податки? http://compgramet.com.ua/ua/parkan_zalizobetonnij.html

Залишити відповідь