У Луцьку просять узаконити гаражі

У Луцьку просять узаконити власність на гаражі на вулиці Гірній, 2.

Про йшлося у понеділок, 15 серпня, під час зустрічі міського голови Луцька Миколи Романюка з лучанами.

За словами мешканки Раїси Попко, йдеться не про один чи два, а про 83 гаражі. Жінка каже, що усі жителі готові платити кошти за користування гаражами. Просять тільки про документи на право власності будівлями.

«Для того, щоб узаконити гараж потрібен гаражний кооператив або спеціальне місце під гаражі. Під вікнами будинку гараж бути не може.Є державні будівельні норми. Впродовж 2-3 тижнів Тарас Яковлев виїде на місце та розбереться із ситуацією», – пообіцяв Микола Романюк.

5 коментарів

 1. марія сказав:

  тоді всі лучани будуть будувати гаражі у дворах і узаконювати ! І почнуть вони будуватись такими темпами , як ростуть гриби. Ні в якому разі цього робити непотрібно Закон один для всіх.

 2. саня сказав:

  гордіюк 20а правоохоронці у відставці понаставляли гаражів за липовими дозволами просимо розібратись попередження усі ігнорують

 3. тетяна сказав:

  Гаражі, про які йдеться мова у статті не стоять під вікнами будинків. Сходіть і подивіться!

 4. вапентин сказав:

  Закон один,я згідний,але ті гаражі стоять там декілька десятолітть,з дозволу командира частини та командувача ЗОК.Коли розформували військову частину то міська рада аж бігом прийняла землю на баланс,а про гаражі забули.Це не самовільно встановлені гаражі,а з дозволу-і це в корінь змінює ситуацію.

 5. вапентин сказав:

  Тому шановна пані Марія,перед дим як писати коментарі потрібно бути в курсі справи,а з тим що земля в нашому районі не дешева ми всі знаєм, тому тільки можна здогадуватись кому з місцевих олігархів вона припала до душі.Всім дякую,хай щастить.

Залишити відповідь