Волонтери влаштували відпочинок для волинської малечі

40 волинських дітей тиждень відпочивали у літньому таборі за кошти меценатів.

Про поїздку дітей до інтеграційного центру, що у селі Замлиння, розповіла прес-секретар волонтерського проекту «Меценати для солдата» Ольга Бузулук, – пише Волинь24.

З її слів, волонтери організували для підлітків тижневий табір в інтеграційному центрі «Замлиння», що у Любомльському районі. Так, на відпочинок звозили 40 дітей, серед яких 26 – з неблагополучних сімей, 19 дітей учасників АТО та семеро переселенців. Відпочинок дітей став можливим завдяки допомозі засновника центру «Замлиння» отця Яна Бураса та низки волинських багодійників.

Для них у Замлинні влаштували насичену культурну програму. Зокрема, дітей возили на озеро Світязь, катали на конях, залучали до зарядок та дискотек, спортивних заходів. Також протягом усього тижня – з 1 по 7 серпня, з підлітками працював психолог.

«Ця поїздка усім дуже сподобалась і ми маємо чудові відгуки. Це перший наш такий досвід. Хочемо і надалі організовувати подібні поїздки, але за умови хоча б мінімальної оплати. Наприклад, 300 гривень за тиждень табору. Хочеться, щоб люди, які працюють з дітьми, отримали хоча б символічну плату, бо це дуже відповідальна праця», – розповіла Ольга Бузулук.

Вона зазначила, що «Меценати для солдата» – це незалежний волонтерський проект, який більше півтора року працює в Луцьку та області. Завдяки цьому проекту волонтери об’єднують зусилля з меценатами і надають різнобічну підтримку учасникам АТО – моральну, психологічну та фінансову.

«Для своєї діяльності ми залучаємо меценатів – підприємців, бізнесменів і з їх допомогою урізноманітнюємо дозвілля учасників АТО та членів їх сімей, сприяємо психологічній реабілітації, соціальній адаптації», – зауважила прес-секретар волонтерського проекту.

Жінка каже, що особливу увагу «Меценати для солдата» намагаються приділити дітям учасників АТО, а також сім’ям загиблих, полонених. Таких родин на Волині є аж 150. Щомісяця частина з них отримує продуктові набори.

Залишити відповідь