У Вінниці заборонили рекламу путівок у Крим

Вінницька влада заборонила розміщення в будь-який спосіб реклами щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій та відпочинку в Криму і Донбасі.

Про це передає УНН.

“Виходячи з мотивів суспільної необхідності щодо заборони розташування реклами про пасажирські перевезення до тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, а також пасажирські перевезення та відпочинок на тимчасово окупованій території Криму, виконавчий комітет міської ради вирішив: заборонити на території міста розміщення у будь-який спосіб реклами щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій та відпочинку в Криму на стаціонарних рекламних засобах, шляхопроводах, на зовнішній поверхні будинків, споруд, на транспорті та зупинках громадського транспорту”, — йдеться у тексті документу.

Проте зазначається, що місцева влада не може заборонити продаж цих послуг туроператорам та перевізникам, оскільки не має повноважень втручатись у господарську діяльність бізнесу.

При цьому на порушників заборони накладатиметься штраф від 850 до 1700 гривень.

“На сьогодні трапляються окремі випадки, коли окремі представники туристичного бізнесу не патріотично відносяться до ситуації, яка склалася на Сході та по Криму. Звісно, що ми не можемо заборонити туроперторам продавати такі путівки, але можемо внести обмеження в рекламуванні цих заходів. Тому, виходячи із суспільної необхідності, на нашу думку, таке рішення є необхідним. Тільки місто Вінниця на війні вже втратило 21 бійця. І ми вважаємо, що рекламувати туристичні подорожі в Крим, на окуповані території, є аморальним”, — зазначив перший заступник міського голови Ігор Корольчук.

 

Залишити відповідь