Парламентські канікули: що роблять волинські нардепи

У період літніх відпусток та канікул народні депутати також мають час, аби перепочити. 15 липня голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив четверту сесію восьмого скликання та оголосив, що наступна сесія розпочнеться 6 вересня, відпустивши обранців у більш як півторамісячну відпустку.

ВАР розпитав народних депутатів про те, як минають їхні канікули. Не всі відповіли.

 

З народним депутатом Степаном Івахівим, що представляє в Раді виборчий округ №21, та з його помічниками зв’язатися не вдалося. У Facebook нардеп за період канікул не відзвітував.

Ще один волинський депутат Юрій Савчук, котрий обирався за списками політичної партії «Народного фронту», повідомив, що проходить реабілітацію після серйозної операції.

Помічник Сергія Мартиняка, представника в парламентів від виборчого округу №20, Олександр Пиза розповів, що народний депутат проводить канікули в Луцьку та на окрузі.”Займається питання фінансування ремонтів шкіл. Його команда розвозить гуманітарні вантажі. Так, 10 серпня ми були в Горохові, а 12-го будемо в Локачинському районі”, – повідомив він.

Нардеп від Луцька Ігор Лапін також каже, що не відпочиває, а літній час використовує для роботи на окрузі та поїздки до побратимів з “Айдару”.

Він активно звітує у Facebook про роботу. Так, нардеп був на презентації патрульних груп у Волинській області, відвідав будівництво школи №27 разом з міським головою Миколою Романюком, на яку, за словами мера, завдяки спільній праці Лапіна і міської ради, Кабмін виділив кошти з держбюджету.

Крім того в Луцьку він побував на зустрічі влади і лучан, які незадоволені реконструкцією вулиці Лесі Українки.

Не забуває депутат і про військових на сході – в кінці липня взяв на зберігання та ремонт автомобілі у відділі юстиції та на початку серпня відправився в зону АТО, аби переправити ті автомобілі та іншу допомогу.

Народний депутат Ігор Гузь, що обирався від виборчого округу №19 (Володимир-Волинський) активно демострує чим займається у соціальних мережах.

Так, з його офіційної сторінки у Facebook видно, що він провів багато зустрічей в дворах багатоповерхових будинків Володимира-Волинського, Іваничів, Нововолинська, а також мав зустрічі з виборцями в селах округу.

Під час роботи з виборцями відвідав підприємство «Хлібний майстер», що в Іваничах. Був на шахті та зустрічався з гірниками, подивився підвали в будинках Володимира – Волинського, що в аварійному стані.

Крім того політик відвідав таборування активістів ГО «Національний Альянс», був на зустрічі виборців його округу з міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Не забув Ігор Гузь і про приємні речі під час канікул – продовжив традицію плавання у водоймах, відсвяткував День міста Володимира-Волинського та був на святі в селі Лисняки. А ще три дні був на фестивалі «Бандерштат», що проходить в Луцьку.

 

Антон СТАШЕВСЬКИЙ

 

Залишити відповідь