Сбушники не дали росіянам заробити на «Волиньвугіллі»

Сбушники блокували спробу участі у тендері, оголошеному ДП “Волиньвугілля”, комерційних структур, які представляють в Україні інтереси російських власників.

Про це повідомляє прес-служба волинської СБУ.

Правоохоронці встановили, що кілька українських фірм подали заявки на участь у конкурсних торгах, оголошених держпідприємством для закупівлі гірничошахтного обладнання та комплектуючих до нього. Загальна вартість контрактів, укладених з переможцями, мала перевищити 42 мільйони гривень.

Під час перевірки сбушники виявили, що фірми пропонують “Волиньвугіллю” продукцію російського виробництва. А комерційні структури були зареєстровані в Україні саме для забезпечення бізнес-інтересів власників з РФ. У пакеті документації бізнесмени також не надали українське свідоцтво про визнання відповідності сертифіката іноземної держави, наявність якого є обов’язковою.

Профільні експерти засвідчили, що українська промисловість виготовляє аналогічну продукцію. Тому участь у конкурсі пропозицій цих комерційних структур порушує вимоги Кабміну щодо антиросійських санкцій.

СБУ проінформувала про матеріали перевірки генерального директора “Волиньвугілля”.  У результаті тендерний комітет підприємства  відхилив заявки на участь у конкурсі комерційних структур з російським капіталом.

Залишити відповідь