«У волинського футболу з’явився новий ворог», – журналіст про вчинок Кварцяного

Журналіст Дмитро Кузнєцов прокоментував рішення головного тренера «Волині» Віталія Кварцяного не відповідати на його запитання.

Нагадаємо, 30 липня Кварцяний відмовився відповідати на питання журналіста інтернет-видання «ВолиньPost». Кварцяний назвав його (питання) дитячим, а саме видання таким, що деформує логіку. Після цього закінчив прес-конференцію.

Кузнєцов відреагував на вчинок тренера такими словами, які опублікував у Facebook:

«…тепер у волинського футболу з’явився новий ворог – самі здогадайтесь хто. Після чиновників, функціонерів, бухгалтерів, поганих гравців, тьоті Моті з сусіднього двору і глобального потепління – це, звичайно, ті грьобані журналісти. Які дають неправильні коментарі, деформують логіку, істину і правду. Що ж, кому цікаво, почитайте матеріали про «Волинь» на цьому «лживому» сайті за останні два місяці. Звісно ж, якщо готові зіштовхнутись з деформацією сприйняття футбольної дійсності…

«Я з вами не буду говорити щиро» – ключова вчорашня фраза. Таки дійсно, за ті три роки, які я походив на прес-конференції, щирістю там і не пахло. Місто, область, Федерація, судді, гравці (свої ж гравці), ФІФА, УЄФА, персонал клубу, журналісти – усі були удостоєні «щирого» ставлення. Ах, точно – нещодавно до цієї когорти додались ще фани команди. Ті єдині, які ще продовжують підтримувати її…

А насправді, так навіть краще. Тепер ніякої прес-ложі, ніяких прес-конференцій, ніяких монологів і ніяких очікувань. І ніякого Вашого світу, де ніхто не може навіть слова сказати, продовжується «медіапартизанщина» (куди ж, то ж не можна розкривати секрети шедевральних тактик та стратегій), а людей на стадіоні просто вже скоро не буде куди дівати – їх все більше і більше! Головне ж, що «Дніпро має жити», чи не так?

Не люблю зарікатись, але це була остання пресуха. До моменту, коли на них буде кому задавати запитання. Колегам дякую за підтримку. Сезон відкрито».

6 коментарів

 1. Хома сказав:

  Емоції накрили

 2. Анонім сказав:

  Про журналістів вказаного видання-ЧИСТА ПРАВДА

 3. Андре сказав:

  Кварц взагалі охуїв пєтух)хамить вболівальникам, журналістам! Пора міняти цього скруджа волинського

 4. Кварц сказав:

  Всьо правильно я сказав. Журікі – головна проблема нашого футболу

Залишити відповідь