У Луцьку розбирають стару аптеку. Кажуть, будується Башкаленко

У Луцьку розбирають одну з найстаріших аптек міста.

Про це пише громадський активіст Ігор Левчук.

“Луцьк втратив ще одну свою сторінку історії. Як щойно повідомили, розбирають одну з найстаріших аптек міста №1. Їх було дві… На Драгоманова і Ковельській… А там були шикарні аптечні підвали… Подякуйте Романюку (міський голова Луцька Микола Романюк, – ред.) за знищення історії нашого міста. Най його теж так чорти розберуть”, – висловився він.

У коментарях учасники обговорення кажуть ніби аптеку розбирають, бо тут зводитиме будівлю підприємство, яке пов’язане з колишнім керівником волинського осередку Партії регіонів Олександром Башкаленком.

Згідно інформації з реєстру речових прав власником приміщення площею 102 квадратних метри є Волинська обласна рада.

3 коментарі

  1. Анонім сказав:

    “Універсам” підпалив Янукович,спиртогорільчаний завод приватизував Янукович,стару Аптеку- керівник Партії регіонів; чи не набридло?

  2. Любарт сказав:

    Цей сарай давно треба було знести. Це хлів. А що в житті зробив Левчук? Де цей піздун довгі роки працює і отримує зарплату? Критикан хренов. Піздун! і нероба. А будинок добрий має. Де накрав?

  3. Олег сказав:

    Розумію ємоції та жаль за історією з одної сторони, але будь-який медичний препарат в сусідній аптеці за 50 метрів від цієї був дешевшим. Ну і навішо тоді ця, колись державна аптека, потрібна зараз?

Залишити відповідь