Шацьк: кіберполіція викрила підпільний кінотеатр

У селі Світязь Шацького району правоохоронці викрили діяльність підпільного кінотеатру.

За фактом порушення авторського права і суміжних прав поліція відкрила кримінальне провадження, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

До відділу кіберполіції у Волинській області надійшло відношення від «Української антипіратської асоціації» про те, що у одній із соціальних мереж поширюється інформація щодо діяльності підпільного кінотеатру у селі Світязь Шацького району.

«Співробіники кіберполіції перевірили інформацію та встановили, що дійсно у підпільному кінотеатрі незаконно, без дозволу правовласника транслювали відеотвори. Діяв підпільний кінотеатр майже місяць. Сума завданих збитків за порушення прав інтелектуальної власності становить майже 90 тисяч гривень», – повідомив начальник відділу кіберполіції у Волинській області Дмитро Мірчук.

У приміщенні кінотеатру поліцейські виявили та вилучили ноутбук з фільмами, з якого здійснювалась трансляція, проектор, екран з алюмінієвим напиленням, стільчики, буклети, рекламні плакати, афіші, квитки, графіки бронювання та зайнятості місць, бензогенератор, аудіосистему та гроші.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає до 17 тис. грн. штрафу, або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення. Триває слідство.

1 2 3 4 5 6

Залишити відповідь