Продають кредитні права на 32 заправки WOG

wog

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – ФГВФО) виставляє на продаж права вимоги за кредитами юридичних осіб, виданими ВАТ «Банк Форум». Частиною заставного майна на них були 32 заправки WOG.

Про це повідомили у прес-службі фонду, – пише OilNews.

Відзначається, що на початок травня загальна заборгованість компанії WOG за договорами перевищила 1 млрд грн. При цьому позичальники ведуть активну господарську діяльність і в стані ліквідації не перебувають.

«Кредитні договори були укладені в 2013 р Забезпеченням по ним виступають нежитлові приміщення в Києві загальною площею понад 10 тис. кв. м і 32 АЗК на території України, більшість яких зосереджена в західній частині країни», – йдеться в повідомленні.

Лот виставляється на торги вперше. Його початкова вартість становить 849 млн грн. Варто зазначити, що на сьогодні це найдорожчий лот, виставлений на продаж Фондом гарантування.

Торги відбудуться на електронному майданчику ТОВ «СЕТАМи» 23 серпня. Заявки на участь в аукціоні приймаються до 22 серпня.

Згідно фотографій, опублікованих на сайті фонду, мова йде про продаж саме АЗК WOG. Відзначимо, що банк «Форум» має майнові права на більш ніж 40 українських АЗС. Більшу частину з них складають АЗС компанії WOG.

Довідка 

Мережа автозаправних станцій WOG нараховує 512 об’єктів у всіх областях України. Компанія імпортує нафтопродукти із заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Щорічний імпорт нафтопродуктів компанії складає близько 2 млн т. Вона також має 32 нафтобази, 250 бензовозів, стаціонарні та пересувні лабораторії перевірки якості нафтопродуктів.

Залишити відповідь