У Луцьку відремонтували бус для військових

Волинська обласна організація ВО «Свобода» відремонтувала бус «Сітроен джампер», який відправиться на передову в Авдіївку в 4-ту роту «Січ» полку особливого призначення «Київ».

Автомобіль 29 липня за участі депутатів Луцької міськради від ВО «Свобода» особисто передали командиру роти Максиму Морозову (псевдо Лютий), – повідомили у прес-службі партії.

Активну участь в ремонтних роботах безпосередньо взяли Ковельська та Луцька міські організації ВО «Свобода».

«У 2014 році свободівський Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська надав батальйону особливого призначення «Січ» в користування бус «Сітроен джампер». Автомобіль добре прислужився нам на лінії фронту. Був на передовій, не раз потрапляв під обстріл. Але за два роки експлуатації машина серйозно зносилася. Тому на початку літа Волинська обласна організація ВО «Свобода» взяла на себе місію з ремонту авто. За чотири тижні бус був відремонтований. Сьогодні ми знову відправляємо його на передову в Авдіївку, у 4-ту роту «Січ» полку особливого призначення «Київ». Там він буде виконувати бойові завдання у війні з російськими бандитами-окупантами, – розповів командир роти «Січ» Максим Морозов.

Залишити відповідь