Мер Луцька розповів, коли можуть забрати стенд Героям з центру

Луцький міський голова Микола Романюк заявив, що ніхто не збирається переносити стелу пам’яті Героїв Небесної Сотні та війни з Росією.  Принаймні допоки загиблим на сході Героям не встановлять пам’ятник у місті.

Про це він розповів на сесії 27 липня.

Депутат Майя Шостак озвучила депутатський запит з проханням від ГО «Члени родин загиблих в АТО «Надія» із проханням відреставрувати стелу у центрі. Нагадала депутат і про петицію щодо перенесення «стели» із центру.

Шостак додала, що петиція викликала вкрай негативну реакцію серед родин загиблих. «Не треба так реагувати на петиції, у нас вони бувають які хочеш», – зазначив Микола Романюк. Він висловив й власну позицію щодо перенесення. Мер пригадав, що мав причетність до встановлення стенду та не бачить доцільності його перенесення.

«На сьогоднішній день він там є і буде знаходитися», – сказав міський голова. Ситуація не зміниться принаймні доти, поки загиблим бійцям АТО не зведуть пам’ятник. У такому випадку, можливо, розглянуть варіант перенесення стенду до музею. Та наразі стенд однозначно залишиться в центрі міста.

Залишити відповідь