Перші роботи Пікассо досі неоднозначно сприймають, ‒ Герасимюк про «Промінь»

Головний архітектор Луцька Леонід Герасимюк стверджує, що до реконструйованого «Променя» треба «придивитися» й звикнути.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню Волинь 24.

«На даний момент цей фасад сприймається дещо неоднозначно, а далі, можливо, сприйняття зміниться. Ми ж не можемо інвестора змусити збити дорожезну плитку. Спробуємо до неї придивитись, звикнути. Це не той об’єкт, який зараз можна оцінити. Хоча цілісності я спробував би йому додати, але це задумка автора і теж творчість», ‒ каже посадовець.

«Перші роботи Пікассо і кубістів дотепер неоднозначно сприймаються», ‒ додав він.

Крім того, Герасимюк прокоментував і пам’ятник Михайлу Грушевському, який, на думку багатьох лучан, став «зайвим» на площі. «Поставили – то хай буде. По великому рахунку він і раніше туди не зовсім вписувався. Але Грушевський – це Грушевський і площа там загальна, тому нічого з цим робити не треба. По масштабу до кінотеатру він підходить», ‒ переконує архітектор.

«А щодо строкатості, то багато кому не подобається, але є інвестор і це його приватна власність. Наприклад, я будую будинок за свої гроші, чого я маю питати когось, як мені фасад зробити? Звичайно, коли цей фасад на площі, деякі аспекти потрібно було врахувати», ‒ каже Герасимюк.

«Головне, що кошти вкладаються і щось робиться. А якби громадське обговорення почали, «Промінь» досі не побудували б. Нам потрібно не заважати, а спрямовувати», ‒ резюмував головний архітектор міста.

Залишити відповідь