У Луцьку заберуть біотуалети з-під Палацу культури

Перенести біотуалети, встановлені неподалік від входу до Палацу культури міста Луцька, просять в обранців міської громади.

Відповідне прохання депутатам озвучив керівник закладу Юрій Войнаровський під час дня депутата, – пише Волинський інформаційний портал.

На переконання Юрія Войнаровського, громадські вбиральні створюють жахливий запах біля важливого культурного осередку.

«Не розумію, чому комунальники встановили їх саме тут, а не для, прикладу, на газоні за театром. По-перше, вони псують вигляд, по-друге, під час масових заходів у Палаці культури запах від туалетів створює дискомфорт», – висловився Войнаровський.

Окрім того, за його словами, недоречними неподалік від входу до Палацу культури є дерев’яні будиночки торгових точок. На думку Юрія Войнаровського, вони закривають вхід від Театрального майдану до Палацу культури.

Він додав: «Більше того, я хотів би часом тут сцену навулиці встановлювати, декількасот крісел ставити. Сцену всі бачили б з майдану, а так це неможливо. І ті будиночки вже валяться». Тож, на його переконання, депутати мусять вжити заходів.

Своєю чергою, депутати назвали слушним зауваження щодо розташування біотуалетів навпроти Палацу культури та пообіцяли вирішити цю проблему.

Залишити відповідь