Автора скандальної петиції в Луцьку кличуть на розмову

Петиція про перенесення стенду зі світлинами Героїв Небесної Сотні та війни з Росією спровокувала шалене обурення лучан.

Вони знайшли сторінку автора звернення Дмитра Смаля в соцмережі “Вконтакте”, після чого той видалив її. Пізніше один з координаторів ініціативи “Меценати для солдата” Руслан Теліпський, написав, що дружина загиблого бійця Наталія Іщук запросила автора на зустріч з сім’ями загиблих Героїв та тих бійців, що зникли безвісти і у полоні. Зустріч відбудеться в ресторані “Панич”. Початок об 11:00.

“Сподіваємось, що йому вистачить сміливості прийти, так само як йому вистачило нахабства написати таку петицію. Більше того, нам, активістам, волонтерам та всім сім’ям КГ буде цікаво дізнатись його та можливо його “однодумців” (якщо такі знайдуться) думку, щодо облаштування історико патріотичної зони Пам’ятний комплекс новітньої Історії “Волинь – земля Героїв”, що ініціював МдС у Центральному парку м. Луцька, і нехай аргументує для присутніх журналістів, матерів і дружин загиблих Героїв, чому там, де люди відпочивають, не повинно бути таких пам’ятних комплексів, щоб вшановувати та пам’ятати подвиги синів України, що віддали за нас найдорожче – своє життя!” – написав Теліпський.

“А якщо не наважиться Дмитро Смаль, то можете побути при нашій зустрічі і поспілкуватись з сім’ями і дізнатись їхню точку зору про цю неприємну ситуацію, а також поцікавитись про їхні наглядні поточні проблеми і повсякденні справи”, – додав він.

2 коментарі

 1. звернення до Табакі сказав:

  бачу зграйка смєльчаків вирішила зібратись і накинутись на людину в співвідношенні один до 100. Прям як в мультику про Мауглі шакал Табакі любив робити ))) Чи це просто в пятницю в ночі під впливом пивка смєлості появилось?
  Шо саме обідно що всі кричать за демократію і право вибору, а що може бути демократичніше як створити петицію і подивитись її підтримку серед Лучан? Не набере голосів, значить нема підтримки, а якщо набере, то може ваша точка зору і не така і правильна??? Чи у вас тільки коли зібрались толпою в 100 людей точка зору є у всіх одна?
  Прочитав петицію, нормальні речі пропонує людина. Чи ви враз забудете героїв, як памятник перенесуть? Я особисто ні, і мені не потрібно під ніс тикати щоб я памятав.
  З чого підняли цей крик, зрозуміти не можу.
  Ви якщо хочете щось комусь пояснювати, ви напишіть і опублікуйте лист а не створюйте суд лінча і когось туди запрошуйте. Пояснення це діалог а не крик толпи на одного.
  І якщо вже говорити про мою думку, то краща память про загиблих – це прожити життя так, щоб вони на небі нами гордились а не бігати і репетувати – ідіть країну відбудовуйте активісти, а не бігайте “вопроси рєшайте”

Залишити відповідь