Луцьк: знову посварилися через стратегію розвитку міста

Уже на другу поспіль сесію серед змін до бюджет депутатам пропонують виділити 200 тисяч гривень на створення стратегії розвитку Луцька. Проте члени бюджетної комісії знову не підтримали такої пропозиції – мовляв, 200 тисяч замало, та й не відомо, хто розроблятиме власне стратегію.

Про це йшлося 21 липня під час засідання бюджетної комісії Луцькради.

Членів бюджетки знову найбільше цікавило, хто ж виконає стратегію. Олександр Озінович повідомив, що оголосять конкурс на виконавця через систему «ProZorro». Тому він запевнив, що поки виконавця не знають. Є пропозиція про співпрацю від команди з Любліна, тож, можливо, до розробки стратегії долучаться й спеціалісти з Польщі.

Член комісії Григорій Пустовіт наголосив на тому, що проект має бути якісним, а розробити його має «серйозна фірма». «Щоб стратегія розвитку Луцька не виявилася один в один, як стратегія розвитку Бердичева чи Вапнярки», ‒ додав Пустовіт.

Натомість Озінович запевнив, що її узгодять із лучанами. Вже є навіть робоча група, яка чомусь ще жодного разу не збиралася. Тому депутати пропонували почекати, поки група таки збереться і вже внесе якісь пропозиції, а поки почекати із виділенням 200 тисяч.

Сумніваються обранці громади й у можливості виконання якісної стратегії за такі гроші. До того ж, мовляв, треба оглянути здобутки тих, хто претендуватиме на розробку стратегії. Озінович повідомив, що сума орієнтовна, але якщо 200 тисяч не вистачить, то кошти більше не братимуть із бюджету міста. Щоб їх отримати долучать інвесторів.

Зрештою, члени бюджетної комісії вирішили «почекати» із виділенням коштів на стратегію. До слова, стратегію розвитку міста намагаються «почати розробляти ще із 2011 року.

Залишити відповідь