Реконструкцію площі перед «Променем» не погодили з лучанами

У Луцьку реконструкція площі перед розважальним центром «Промінь», яка уже на стадії завершення, не пройшла громадське обговорення.

Про це інформують у прес-службі «Народного контролю Волині».

Голова бюджетної комісії Луцької міськради Павло Данильчук озвучив питання щодо погодження проекту реконструкції площі перед колишнім кінотеатром «Промінь».

Представник власника ТзОВ «РЦ «Промінь» повідомив, що проект показували лише управлінню архітектури та департаменту ЖКГ.

Натомість Данильчук вважає, що власники розважального центру повинні були погодити реконструкцію однієї з центральних площ міста з місцевими мешканцями.

«Щодо реконструкції площі у мене є зауваження, бо тепер пам’ятник Грушевському не вписується у навколишню забудову», – сказав він.

Хоча Данильчук відзначив, що відбулося покращення інфраструктури, оскільки встановили світлофор, зробили дві «кишені» громадського транспорту.

Також присутнім нагадали, що у 2012-му році кінотеатр «Промінь» продали за 6 мільйонів гривень.

Так, під час комісії прийняли рішення зменшити пайову участь ТзОВ «РЦ «Промінь» у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Тож враховуючи вартість покращень, розмір пайової участі рекомендували зменшити до 93 тисяч гривень замість 2,1 мільйона гривень.

Залишити відповідь