«Украгазвидобуванню» не дадуть волинського газу

Приватне акціонерне товариство «Укргазвидобування» з київською пропискою не отримає волинських надр, де підприємство мало намір видобувати газ та нафту.

Про це стало відомо 14 липня під час сесії обласної ради.

Підприємство просило у користування надра з метою геологічного вивчення нафтоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ). Йшлося про Вічинсько-Доросинську площу на території Ковельського та Рожищенського районів Волинської області, площею 142,7 кілометрів квадратних, Семеринську площу, розташовану на території Локачинського, Рожищенського, Луцького районів Волинської області площею 71, 3 кілометрів квадратних та Літинсько-Озерянську площу.

Голова постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів Василь Столяр зазначив, що комісія вирішила не рекомендувати виділення надр.

Депутат Михайло Імберовський попросив надати слово представнику підприємства, аби він пояснив позицію. Та голова облради Ігор Палиця відмовив у такій можливості. «Нас мало цікавить позиція «Украгазвидобування», ‒ сказав голова облради та запропонував перейти до голосування.

У підсумку депутати облради проголосували за рішення комісії, а саме не надавати підприємству надр у користування.

Залишити відповідь