У Луцьку буде ще один фестиваль

Організатори фестивалю «Ніч у Луцькому замку» заявили, що точно проведуть захід ще й наступного року, адже генеральний спонсор Андрій Покровський задоволений співпрацею та готовий знову вкладати у фестиваль.

Про це повідомили організатори 12 липня під час прес-конференції.

Так, технічний директор фестивалю Алла Доманська повідомила, що спочатку очікували, що генеральний спонсор вкладе 255 тисяч гривень. Однак фактично використали 75 тисяч його коштів, оскільки вже під час організації зрозуміли, що зможуть витратити менше. Тож частину суми повернуть спонсору, який, натомість, вже задекларував готовність вкладати кошти у фестиваль наступного року. За словами організаторів, Покровський задоволений співпрацею.

ДИВИТИСЯ ФОТО З ФЕСТИВАЛЮ

Доманська також додала, що планують робити усе, аби фестиваль вийшов на самоокупність чи принаймні міг потім обійтися без генерального спонсора. Відтак, розглядають варіант збільшення вартості квитка – у такому випадку спробують й підвищити якість фестивалю, адже фестиваль планують як виключно некомерційний захід для промоції міста. Проте остаточного рішення щодо здорожчання входу на фестиваль не прийняли.

Залишити відповідь