Муковоз пішов на пенсію, ‒ ЗМІ

Начальник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області полковник поліції Ігор Муковоз 30 червня пішов на пенсію.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Зі слів самого Ігоря Муковоза, він звільнився у зв’язку з «оргштатними змінами».

Окрім того, разом з Муковозом, згідно з тим же наказом, звільнились ще два високопосадовці з Головного управління Національної поліції у Волинській області, а саме заступник начальника Олександр Балицький та начальник управління карного розшуку Геннадій Єпіфанович.

Наразі в ГУНП у Волинській області вирішують питання про те, хто займе посаду очільника поліції Луцька.

Як пише ВолиньPost, також Ігор Муковоз написав листа керівниці Національної поліції Хатії Деканоїдзе.
Публікуємо його без змін:

Залишіть мені свою грузинську адресу

Хочу звернутись до однієї відомою української реформаторки. Повідомте мені, будь ласка, свою адресу. Через деякий час я хочу відвідати цю насправді казкову країну, цей щирий народ. Можливо, я буду мати нагоду поспілкуватися з Вами про успішні реформи, які провели в моїй (нашій) країні. Обіцяю Вам розмовляти без зайвих емоцій, лише мовою цифр, якими Ви будете дивувати мене, які засвідчать – все стало краще. Я буду дякувати всій Вашій родині за справжнього професіонала, який прийшов на допомогу в нелегкий для нас час.

Ви розповісте мені, як було важко розпочинати реформи, як блискавично було визначено корупціонерів,яких видатних результатів було Вами досягнуто. Про успіхи і проведені атестації поліції на цей час вже будуть ходити легенди. Критерії, за якими відбирались члени атестаційних комісій, стануть взірцем для усього цивілізованого і не тільки світу.

За приблизно 20 хвилин на кожного було визнано непридатність всього керівного складу підрозділу, який я мав честь очолювати. Всі 5 офіцерів були корупціонерами(не важливо, що послужили вони від 15 до 25 років). За двадцять хвилин у цьому розібрались. Я буду просити у Вас вибачення, що звертався в українські суди, не розуміючи всієї глибини проведених реформ.

Свою справедливу оцінку українському правосуддю Ви поставили відразу. Я думаю, що в мене буде дуже мало аргументів щось Вам заперечити і мої розповіді про підлеглих, які переживали процес атестації, будуть викликати у Вас лише професійну посмішку. Мені буде незручно розповідати про те, що говорили мені їхні батьки.

Результати роботи будуть неперевершені, Ваші аргументи – професійні та переконливі. Напевно, мені стане зрозумілим, чому на початку проведення реформ люди, які прийшли в поліцію з двомісячною підготовкою, отримували удвічі більше за офіцерів з 10-річним стажем. Я зрозумію кадрові призначення осіб, які притягалися до кримінальної відповідальності, на керівні посади.

Я хочу насправді щиро подякувати тим людям, які беруть участь в цих процесах. Членам атестаційних комісій, які докладають максимум зусиль для змін в цій країні. Вони вірять в справу, якою займаються. Відповідь на запитання, чому саме вони, може дати тільки той, хто їх обирав(можна сперечатись, але про результати цих процесів я хочу поспілкуватись з адресатом).

Своїм новим колегам хочу сказати: переважна більшість із вас – справжні, я бажаю вам успіхів.

І ще одне побажання: зрозумійте одну істину. Життя багатогранне і люди різні. А вас,навчаючи, переконували, що всі навкруг – корупціонери та хабарники. Життя розставить акценти і надасть оцінку всьому і всім. Будьте мудрішими!

Залиште мені свою грузинську адресу. Я обов’язково приїду в цю чарівну країну, побачуся з друзями, з якими служив в армії, і розповім про успішну уродженку славного народу.

А сьогодні – дякую всім, з ким мав честь проходити службу.
Життя триває. І все – буде добре.

Залишити відповідь