Волинь: за тиждень ‒ 7 смертей на водоймах

Протягом останнього тижня на Волині зареєстровано 7 трагічних випадків загибелі людей на водоймах.

Всі випадки трапилися на стихійних пляжах, у місцях, не визначених та необладананих для масового відпочинку, ‒ повідомляють у прес-службі ДСНС Волині.

Рятувальники нагадують, що безпечний відпочинок на водоймах допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях – купатися краще там, де є рятувальні служби. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

«Не купайтесь у незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; не пірнайте з берега, гірки, дерева. Стежте під час відпочинку за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана, не дозволяйте їм плавати на човнах чи надувних матрацах без нагляду дорослих. Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. До плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів», ‒ просять дснсники.

Залишити відповідь