«Серце до серця»: на Волині зібрали майже 145 тисяч

У рамках благодійної акції «Серце до серця» на Волині волонтери зібрали майже 145 тисяч гривень на закупівлю медичного обладнання.

Про це повідомили організатори.

За словами головного координатора акції «Серце до серця» у Волинській області Наталії Савчук, цьогорічна акція тривала під гаслом «Врятуй життя дитині». Мета – закупівля медичного обладнання для передчасно народжених діток в реанімаційні відділення обласних лікарень. Остаточна сума зібраних коштів у Волинській області становить 144,875 тисячі гривень.

Наголосимо, що традиційно, основою благодійного руху є волонтери, які здійснюють безпосередній збір коштів у спеціальні скриньки. Цього року такого активну на Волині нараховувалось більше тисячі добровольців.

«Важливо також, що кожен волонтер мав свій ідентифікатор, без якого збір коштів вважався нелегальним. У документі вказували ім’я та прізвище волонтера, номер, який співпадав із номером на скриньці, населений пункт, навчальний заклад та обов’язково розміщувалося фото, після чого документ завірявся печаткою. Це дало нам можливість попередити випадки псевдоволонтерства» – зазначила головний волонтер благодійної акції «Серце до серця» у Волинській області Ольга Абрамчук.

 

Залишити відповідь