Луцьк: відвідувачі мало не вбили лемурів у зоопарку

Лучан просять не годувати лемурів у зоопарку.

Про це повідомляють у Луцькому зоопарку.

Так, у неділю, 3 липня, працівники Луцького зоопарку помітили відвідувачів, які намагалися нагодувати двох лемурів капустою.

«Як вже повідомлялося, лише у суботу до нас прибули на постійне місце проживання двійко лемурів. Не секрет, що ці тварини потребують особливого догляду та раціону. Тож двомовна табличка «Мені можна лише мою їжу, інакше я можу померти» була встановлена біля їхнього вольєру одразу ж після поселення. Не для краси, а для інформування гостей про небезпеку, на яку через недбале ставлення відвідувачів можуть наражатися наші підопічні. Однак… у неділю співробітники КП застали біля вольєру людей, які намагалися кинути лемурам білокачанну капусту. Попри письмову засторогу, попри те, що дуже добре видно, що лежить у годівничках цих тварин (а це горішки та фрукти)» – йдеться у повідомленні.

У звіринці наголосили, що тварини моуть померти від неправильного харчування.

«На щастя, цього разу все закінчилося добре. На жаль, у КП немає стільки співробітників, щоб поставити по одному біля кожного вольєру з тваринами, що потребують спецхарчування. Тому звертаємося до всіх – дивиться інформаційні таблички, реагуйте на них самі і зупиняйте тих, хто намагається порушити правила!» – обурилися працівники.

Залишити відповідь