Ковель: школярі збирають гроші для армії

На благодійному кулінарному фестивалі «Ковельські смаколики» збирали гроші для бійців на передовій.

Про це повідомляє Проковель.

Ініціатором і організатором фесту виступило Ковельське міське управління освіти. В рамках благодійної акції «Збір грошей воїнам АТО» вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів приготували різноманітні тістечка, солодкі рулетики, напої, бутерброди, пироги і навіть принесли свіжесеньку чорницю, яку зібрали власноруч.

Всю цю смакоту під час святкування Дня міста вони продавали за символічну ціну. Так, приміром, тістечко чи шматок торту можна було придбати за три – п’ять гривень, а пиріжок коштував і того менше – лише дві гривні, за склянку охолодженого квасу тут правили теж дві гривні. Автори смаколиків запевняли покупців, що всі продукти, які вони використовували в своїх кулінарних витворах, свіжі і лише найвищої якості.

Всі виторгувані ними гроші відразу ж надходили до скриньок, котрі стояли на столах. Благодійні кошти спрямують на потреби бійців АТО.

Окрім цього, як повідомила методист управління освіти Жанна Колеснікова, нині в навчальних закладах міста триває ще одна благодійна акція «Цілющі чаї бійцям АТО». Її основна мета: збір лікарських трав для приготування цілющих, вітамінних напоїв наших захисникам. Збирають трави ковельські учні. Цей благодійний вантаж на Схід у зону АТО заплановано відправити до 24 серпня.

Залишити відповідь