Парубій: Україна перемагає в інформаційній війні

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає рішення Євросоюзу продовжити санкції щодо Росії за агресивні дії проти України свідчить про переваги України в інформаційній війні.

Про це пише «Українська правда».

«Ще два роки тому скептики були переконані, що ЄС ніколи не введе санкції проти Росії. Кілька місяців тому була величезна дискусія і тепер, за кілька тижнів до рішення, ми вже розуміємо, що санкції будуть продовжені. І медіа також повинні розуміти, що якщо санкції будуть продовжені, то це буде велика перемога української дипломатії, проти набагато більшого ресурсу російської дипломатії, яка демонструє здатність переконувати європейських партнерів з різних країн. Вважаю, що Україна перемагає», – сказав Парубій.

Він також зазначив, що найближчі півроку, на які продовжено санкції щодо Росії, дуже важливі. Росія повинна припинити вогонь і виконати перший пункт Мінських угод.

«Для цього нам треба об’єднатися з усім світом. Якщо припинення вогню не буде, то санкції проти Росії повинні бути ще більш жорсткими», – переконаний Парубій.

Як відомо, Рада ЄС 1 липня продовжила економічні санкції проти Росії це  на півроку – до 31 січня 2017 року.

Нагадаємо, 24 червня народний депутат і координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук оголосив про створення інформаційного консорціуму з протидії російській пропаганді під робочою назвою «Бастіон».

Раніше Організації Мережі органів саморегулювання ЗМІ, до якої входять представники шести країн Східної Європи, домовилися про створення консультативної Комісії з протидії пропаганді, а також про принципи її роботи

Залишити відповідь