На Схід поїхала допомога з Рожища

Рожищенські самооборонівці передали на Схід різноманітний ренамент.

Посилка поїхала до Анатолія Семенюка. Цей чоловік з перших бойових дій на Сході займається ремонтом техніки, – пишуть волонтери у Facebook.

“Про Анатолія Семенюка було вже написано і сказано дуже багато, постійні читачі нашої сторінки, мабуть, вже знають цього самовідданого чоловіка в обличчя. З мало не з перших днів початку бойових дій на сході він займається ремонтом бойової техніки”, – розповідають вони.
“Зокрема, інструменти та рукавиці були куплені за гроші, які передали благодійники з с.Копачівки, через голову сільської ради, одяг придбаний на кошти, що їх, випускники НВК №4 пожертвували на користь бійців, замість того, щоб купувати святкові букети. Крім цього підприємством Kromberg & Schubert надані 20 комбінезонів, 20 футболок та 100 пар рукавиць. З них по 8 комбінезонів та футболок будуть передані рембригаді Золочівського полігону, решта допомоги, також відправлена Анатолію Семенюку. Щиро дякуємо усім хто не залишається байдужим до проблем та потреб наших бійців”, – поінформували волонтери.

Залишити відповідь