«Ніч у Луцькому замку-2016»: фото

У Луцьку відбулося арт-шоу “Ніч у Луцькому замку-2016”, привабником якого був гурт “The HARDKISS”.

Дійство влаштували у замку Любарта в ніч з 2 на 3 липня.

Стартувало арт-шоу з дитячої години, під час якої актори обласного театру ляльок показали виставу «Підкова на щастя». Також відбувалася атракція “Місяць за золотий”, розписування солодких зірочок, майстер-класи для дітей.

Відкриття “Ночі” відбулося о 21:00. Відкривали дійство – міський голова Микола Романюк і депутат міської ради Андрій Покровський, який був генеральним спонсором арт-шоу.

Опісля стартувала основна програма дійства. Все відбувалося в такому порядку:

21:00 – перформансна сцена за участі: театру на ходулях «Liumanow Show» (Київ), «Garage Drum Show» (Луцьк), театру «ГаРмИдЕр» (Луцьк), творчої групи «Княжа забава» (Львів), клубу середньовічної реконструкції «Айна Бера» (Луцьк) відкриття скульптури-інсталяції «Казкова істота Луцького замку»

21:45-22:45 – середньовічні танці та розваги з «Княжою забавою» (Львів)

21:40 – відкриття головної сцени, гурт «Yonati» (Польща)

22:15 – гурт «Оленки» (Львів)

22:50 – сюрреалістична казка «Метаморфози» від шоу-проекту «Бармаглот» (Білорусь)

23:15 – театрально-джазовий перформанс «По білому» від театру «ГаРмИдЕр» та гурту «J.A.Y.a.H»

00:00 – північне шоу, містерія «Вогняна сторожа» (театр вогню «Fire Danсe» за участі театру «ГаРмИдЕр», лазерне шоу «Прибульці» від шоу-проекту «Бармаглот» (Білорусь)

00:30 – гурт «АССА» (Київ) за участі шоу-балету «Fly» (Луцьк)

01:00 – перформанс «Містичні історії Луцького замку» від театру «ГаРмИдЕр», за участі каліграфа Кирила Ткачова та «Рукотворів Волині»

01:15 – гурт «Luiku»

02:15 – перформанс-інсталяція «Сolor point» від театру «ГаРмИдЕр» і гурту «Дайте спокій»

02:30 – гурт «The HARDKISS»

03:45 – dj KindofZero feat фолк-гурт «Марвінок» (Львів)

Також впродовж ночі відбувалися та діяли: – екскурсії до Художнього музею та на В’їзну вежу; – лицарські забави та стріляння з лука; – фотозона «Казкові сни Луцького замку»; – містечко фей; – спільне творення гігантської скульптури-інсталяції «Казкова істота Луцького замку»; – відеостіна; – майстерні з гончарства, ковальства, гри на старовинних музичних інструментах, соломоплетіння, мотання виробів із сіна, каліграфії, валяння з вовни, плетіння з паперової лози, боді-арту, розписування хною; – ярмарок ексклюзивних сувенірів; – колоритні частування.

 

Враженнями від побаченого ділиться наш фотограф Павло Березюк.

Залишити відповідь