Волинь – у списку лідерів за програмою фінансування бізнесу «КУБ»*

Новаційна програма кредити українському бізнесу (КУБ) стартувала в квітні цього року.  Вже профінансовано більше 400 проектів на суму понад 46 мільйонів грн. На Волині  – близько 20 проектів на майже 2 мільйони грн. Мета вигідного сервісу – допомогти малому та середньому бізнесу. Інвестором може бути кожен житель України.

Волинська земля, багата на господарників, активно залучає інвестиції. Край прикордонний та аграрний. Лучанка Світлана Арутюнянв обласному центрі Волині має успішний бізнес – кондитерську пекарню “Добрий хліб”. 6 років її смаколики та хлібобулочні вироби смакують містяни. Щомісяця магазин відвідує понад 2500 покупців.

“Вивчила місцевий ринок і намагаюся всі потреби покупців задовільнити. Щоразу випікаємо нові види продукції. Свою роботу люблю і хочу рухатися далі. Мені потрібно 60 тисяч гривень, бо планую відкрити аналогічну пекарню ще в селі Світязь Шацького району, біля найбільшого озера України, на яке так люблять приїздити туристи з усіх країн світу, – розповідає підприємець Світлана Арутюнян”.

 

кубсвітязь.jpeg

 

«Сервіс КУБ унікальний тим, що реально щодня підтримує малий та середній бізнес нашої Волині і головне створює нові робочі місця. Кожен волинянин може стати інвестором і своєю часточкою допомогти відкрити в своєму ж рідному селі, районі чи місті магазин, пекарню, кафе чи будь-який інший торговий заклад, якого, наприклад, не вистачає в населеному пункті. Всіх бізнесменів ми консультуємо постійно, на всіх етапах втілення їхньої ідеї в життя, – розповідає  керівник напрямку реалізації програм клієнтам Малого і середнього бізнесу Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку  Ірина Момотюк – Ви інвестуєте гроші в проект.

Якщо набирається відповідна  сума до зазначеної дати, то Ваші вкладення йдуть в обіг і починають приносити дохід. Якщо суму не зібрано, то можете забрати свої кошти в повному обсязі або інвестувати їх в інший проект. Сума інвестиції повертається наприкінці строку фінансування.  Важливо: доходи від інвестицій у розмірі 25% річних Ви отримуєте щомісяця.”

Довідка: Згідно з інформацією на офіційному сайті Волинської обласної державної адміністрації, станом на 01.10.2015 року в області зареєстровано майже 60 000 суб’єктів малого і середнього підприємництва. Середніх підприємств – майже 300, малих – більше 5000, з яких майже 4500 – мікро, фізичних осіб-підприємців – більше 50 000. Зайнятих у секторі малого та середнього підприємництва – близько 140 тисяч.

Залишити відповідь